Mamy zaszczyt poinformować, że Dolnośląska Fundacja Przyjaciele że jako pierwsza w Polsce wprowadziła innowacyjny Program skierowany do Przedsiębiorców:

Jest to program, dzięki któremu Firmy partnerskie mogą pokazać się z nowej perspektywy.
W ramach naszego projektu oferujemy Państwu CERTYFIKAT „Firmy z sercem”, który zainteresowane firmy mogą otrzymać na bardzo prostych i czytelnych zasadach.
Certyfikat „Firmy z sercem” jest oryginalnym zaświadczeniem o prospołecznym nastawieniu i społecznym wymiarze filozofii firmy nakierowanej nie tylko na zysk, ale również na pomoc potrzebującym, chorym, dzieciom i dorosłym.
Certyfikat „Firmy z sercem” pomoże zbudować lub wzmocnić pozytywny wizerunek firmy, a sama firma ma szansę zyskać powszechną opinię instytucji charakteryzującej się wysokim poziomem wrażliwości społecznej, i to bez względu na reprezentowaną branżę.
Firmy, które zechcą się przyłączyć do naszego projektu i idei Certyfikatu „Firmy z sercem”:

• zwiększą swoje zaufanie społeczne
  • czynnie i efektywnie zrealizują cele wynikające z misji firmy – społeczna odpowiedzialność biznesu
  • wzmocnią pozytywny wizerunek i wyraźniej zaznaczą swoją pozycję w świecie biznesu
  • i przede wszystkim wniosą swój wkład w pomoc osobom najbardziej potrzebującym.

Zadzwoń już dziś i dowiedz się co możesz zyskać dzięki udziałowi w akcji, oraz komu dzięki Tobie pomożemy.